Заява про наміри: "Технічне переоснащення відділення приймання та зберігання шихти з встановленням дробеметної машини VK-3000×2500" - nempump.comnempump.com

Заява про наміри: «Технічне переоснащення відділення приймання та зберігання шихти з встановленням дробеметної машини VK-3000×2500»

АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» (40011 м. Суми, площа Привокзальна, 1) заявляє про технічне переоснащення відділення приймання та зберігання шихти з встановленням дробеметної машини VK-3000×2500 по просп. Курський, 18-18а в м.Суми. Планована діяльність передбачає переоснащення існуючого відділення приймання та зберігання шихти з встановленням новітньої дробеметної машини.

Потреба в ресурсах при експлуатації об’єкту становить: земельних: загальна площа переоснащення складає 445,0 м². Залучення додаткових земельних ресурсів не потребує; сировинних: не потребує;  енергетичних: електропостачання – 166,85 тис.кВт•год; водних: не потребує; трудових: після технічного переоснащення відділення приймання та зберігання шихти для роботи будуть залучені (при необхідності додатково навчені) працівники підприємства. Вплив запланованої діяльності на навколишнє природне середовище (гідрологічні умови, клімат та мікроклімат, повітряне середовище, водне середовище, ґрунти, рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти) знаходиться в межах нормативів чинного законодавства. Всі відходи які утворюються від діяльності об’єкта вивозяться за договорами спеціалізованими організаціями.

З матеріалами проекту і ОВНС можна ознайомитись та подати пропозиції в АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», за адресою:

м. Суми, площа Привокзальна, 1,

тел.(0542) 70-00-44, 70-00-45,

з 8.00 до 17.00 крім вихідних

електронна пошта:  info@nempump.com

Разработано в студии "ТриА"