Технічне переозброєння

Участь в реалізації масштабних проектів  –  провідний  напрям  діяльності  АТ «Сумський  завод  «Насосенергомаш».  На підприємстві впроваджується велика виробнича програма, створюється унікальне насосне обладнання. АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» проектує насоси з урахуванням накопиченого більш ніж піввікового досвіду, сучасних наукових досягнень і вимог замовника. Головним завданням є підвищення надійності і зносостійкості, зниження енергоємності та експлуатаційних витрат, підвищення ремонтопридатності машин, що випускаються. Підприємство дотримується концепції з придбання не просто сучасних універсальних верстатів, а обробних центрів, щоб на одному центрі можна було виконати цілий ряд операцій: токарні, свердлильні, фрезерні, розточувальні роботи. Оперативне реагування на світові інновації, впровадження нових технологій і установка сучасного устаткування гарантують:

За останні роки було введено в експлуатацію цілий ряд одиниць обладнання для обробки металу найвищого рівня:

DSC_0247Високоточний токарний обробний центр DOOSAN PUMA 5000 XLY для чистової токарної обробки і фрезерування пазів шпон на валах насосів довжиною до 5 м з однієї установки;

Вертикальний токарно-фрезерний обробний центр SCHIES моделі VERTIMASTER VMG1.35 для комплексної механічної обробки корпусів і кришок насосів, виконує операції свердління, зенкернування, розгортання, напівчистового і чистового розточування отворів, різання різьби мітчиками і фрезами, всі види фрезерування;

NA0A9487Горизонтальний фрезерно-розточний центр з ЧПУ моделі Soraluce FR 10.000W для комплексної обробка рам і роз’ємних корпусів насосів. Верстат призначений для виконання фрезерних, свердлильних, розточувальних операцій в корпусних деталях, а також в інших габаритних металоконструкціях масою до 20 т, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (в т.ч. криволінійних).

NA0A9664Фрезерний обробний центр DMF260 – 5-ти координатний обробний центр, призначений для високошвидкісної і високоточної механічної обробки корпусів підшипників та фрезерної обробки деталей складної форми з використанням 3D моделі деталі;

Фрезерний обробний центр DOOSAN VM960 для високопродуктивної механічної обробки апаратів напрямних і інших деталей, які вимагають механічної високоточної обробки; Вертикальний токарно-карусельний центр з ЧПУ моделі Danobat VTC 1800 для виконання операцій точіння, фрезерування і свердління з високою точністю. Устаткування застосовується для комплексної обробки деталей типу «колесо робоче», корпуси насосів, секції, найбільший діаметр встановлюваної деталі 2 000 мм. Виконуються операції обточування, розточування циліндричних поверхонь, обточування конуса, підрізування торців, прорізання пазів, обрізка. Можлива як чорнова, так і чистова обробка.

NA0A9700Вертикальний токарно-карусельний центр з ЧПУ моделі Danobat VTC 3200 для комплексної обробки деталей «Корпус насоса». Устаткування призначене для виконання операцій точіння, фрезерування і свердління з високою точністю, найбільший діаметр встановлюваної деталі 3 350 мм. Застосовується для комплексної обробки деталей корпусу насосів. Виконуються операції обточування, розточування циліндричних поверхонь, обточування конуса, підрізання торців, прорізання пазів, обрізка. Можлива як чорнова, так і чистова обробка.

Токарний верстат з ЧПУ DOOSAN PUMA 700XLY для токарної обробки і фрезерування пазів шпон на валах насосів довжиною до 5м;

Вертикальний обробний центр DOOSAN Муnх 5400/50 для високопродуктивної механічної обробки імпеллерів, валів і гайок ковпачкових; токарні верстати з ЧПУ DOOSAN PUMA 400 для повної механічної обробки секцій і робочих коліс;

Система вимірювання інструменту поза верстатом Zoller Venturion 600 для настройки інструменту;

Стрічкопильні верстати Behringev НВР 420А і MEBA FC0410A -1300 для нарізки заготовок з прокату квадрат розміром 420×420мм, мінімальною товщиною 10 мм і коло діаметром 410 мм, мінімальною товщиною 15 мм;

Портальна машина плазмового різання Ermak Plazma EPL 3060 SAXIS + OXY для розкрою листового матеріалу;

Гільйотинні ножиці Adira GV1630 Pacifico для нарізки заготовок з листового матеріалу;

NA0A9515Токарний верстат Trens SN 710 S для обробки деталей типу валів і фланців в серійному виробництві насосів ЦНС систем ППД (підвищення пластового тиску), які використовуються при нафтовидобутку.

Mastercam Х7 – потужна універсальна конструкторсько-технологічна система CAD / CAM, призначена для швидкого і точного проектування керуючих програм на верстати з ЧПУ.

AJ6B7469

У 2013 році введено в експлуатацію новий ливарний цех, оснащений сучасним високотехнологічним обладнанням із застосуванням новітніх ливарних технологій, які дозволяють випускати лиття за європейськими стандартами якості. Тут встановлено найсучасніше ливарне і формувальне обладнання від провідних європейських виробників: англійська формовочная лінія і печі, виконані за німецькою технологією.

Ливарний цех дає можливість відливати вироби, як з чавуну, так і різних марок сталі, в тому числі найбільш зараз затребуваних дуплексних. Продукція нового виробництва відповідає кращим світовим технологічним стандартам і вимогам, як за зовнішнім виглядом, так і по геометричній точності. Відкриття нового ливарного цеху дозволяє збільшити обсяги виливків в 10 разів.

Ливарний цех оснащений формувальною лінією OMEGA для холоднотвердіючих сумішей, призначеною для виробництва піщаних ливарних форм холоднотвердіючих сумішей за технологією  фуран процес.

Стрижневу ділянку оснащено шнековим змішувачем безперервної дії «Spartan».

Плавильне відділення складається з однієї індукційної плавильної установки з двома тиглями фірми EGES (Туреччина).

Модельну ділянку оснащено оброблюючим центром портального типу моделі Poseidon. Він призначений для високошвидкісної 3-х або 5-ти осьової обробки та виготовлення модельної оснастки з м’яких матеріалів, що використовуються в ливарній справі – модельного дерева, алюмінію, пластику.

  

 

 

Розроблено в студії "ТриА"