Характеристика виробництва

NA0A9634АТ “Сумський завод “Насосенергомаш” – великий виробник насосного обладнання для видобутку, транспортування нафти і нафтопродуктів, для теплової та атомної енергетики, житлово-комунального господарства, водопостачання та водовідведення. Підприємство оснащене сучасною конструкторської базою, технологічним обладнанням та випробувальними стендами. Загальна площа підприємства – 116 993 м2. Площа виробничих приміщень – 100 780 м2.

    Перелік основних засобів виробництва

Підприємство має у своєму розпорядженні такі види виробництв, які дозволяють виготовляти насосне обладнання та запасні частини до нього:

Заготівельне виробництво дає можливість здійснювати:

Ковальське виробництво дає можливість здійснювати:

Ливарний комплекс дозволяє виготовляти виливки з  чавуну, вуглецевих і легованих сплавів масою до 4-х тонн, потужність виробництва лиття до 4000 тонн в рік. Виплавка металу здійснюється в індукційних плавильних печах.

Термічне виробництво забезпечує проведення наступних технологічних процесів:

Гальванічне виробництво забезпечує виконання наступних видів захисних покриттів:

Механоскладальне виробництво являє собою в технологічному плані замкнуті ділянки, які дозволяють виконувати повну механічну обробку деталей і вузлів насосів, включаючи обробку деталей на оброблювальних комплексах, верстатах з ЧПУ, а також їх складання, фарбування і упаковку. Дане виробництво в повному обсязі оснащено необхідним обладнанням, що дозволяє виготовляти деталі і вузли насосів високої якості.

Електромонтажна дільниця забезпечує виготовлення керуючих і контролюючих систем, як електричних, так і мікропроцесорних, для насосного обладнання відповідно до вимог технічної документації.

Зварювальне виробництво оснащено високопродуктивним обладнанням, що дозволяє виконувати технологічні процеси, що забезпечують високу якість зварювання нержавіючих і вуглецевих сталей. Можливо виконання зварних з’єднань ручного дугового зварювання покритими електродами, ручного аргоннодугового зварюванням неплавким електродом, напівавтоматичним зварюванням у захисному газі, автоматичним зварюванням під шаром флюсу. Зварювання виконують зварники, атестовані відповідно до «Правил атестації зварників обладнання і трубопроводів атомних енергетичних установок ПНАЕГ-7-003-87». Технологія зварювання, атестована відповідно до ПНАЕГ-7-010-89.

NA0A9812Фарбувальне виробництво дозволяє виконувати забарвлення виробів методом пневматичного розпилення, а також примусову термосушку виробів. Підготовку лакофарбових матеріалів і видачу їх у виробництво здійснює фарбопідготовче відділення заводу.

 

Схема производственных площадей/shema

 

Розроблено в студії "ТриА"