Здоров’я трудящих

Оздоровлення працівників підприємства – членів профспілки

На профспілковий комітет покладено робота по організації оздоровлення та відпочинку наших працівників і членів їх сімей, а також – з розвитку фізичної культури і спорта. Комплексні заходи включають в себе: санаторно-курортне лікування, організацію дозвілля та відпочинку працівників та членів їх сімей. Традиційно організовується зимове і літне оздоровлення наших працівників підприємства. Для зимового відпочинку купуються оздоровчі путівки в п. Ворохта в ТОК «Оксамит». Влітку для відпочинку на Чорному морі укладається договір з готелем «Рута» (курорт «Затока»). Адміністрація і профком докладають зусиль, щоб зберегти дитячий оздоровчий табір «Сонячний». І як результат, в літній період проходять 3 зміни тривалістю по 21 день. Задовольняються всі заявки співробітників підприємства, які виявили бажання оздоровити своїх дітей. Всі путівки пільговою вартістю, а кілька путівок для пільгових категорій наших співробітників виділяються безкоштовно. У зв’язку з частими зверненнями членів профспілкової організації в профком з приводу видачі путівок на оздоровлення в санаторії України за рахунок коштів профкому купуються путівки в санаторно-курортні установи України, профілі лікування яких відповідають найбільш частим зверненням членів профспілки. Ці та багато інших справ, якими займається профспілка, спрямовані, в першу чергу, на підвищення соціальної захищеності працівників, на поліпшення морально-психологічного клімату в колективі.

 

 

15 червня відбулося відкриття 1-ї зміни в таборі АТ «Сумський завод «Насосєнергомаш» «Сонячний».

В цьому році це не проста дата, а 50 – річчя з дня відкриття! До цього дня було проведено ремонт корпусів, придбано нові меблі в кімнати дітям і для їдальні.

Дітей, батьків і гостей урочисто привітав голова правління Ковтун О.М., голова профкому Беспала Т.В., начальник АГС Мартишко А. Ф .. Вони вручили іграшки та подарунки дітям.

На першій зміні в таборі відпочиває 105 дітей в 4х загонах. Спортивні змагання між загонами і з іншими таборами, купання в річці, а також численні конкурси не дають дітям нудьгувати. Також до відпочиваючих приїжджав театр юного глядача, рада ветеранів, художній музей.

Розроблено в студії "ТриА"